18 - 22 juni 2014
NL EN
Volg ons: 
Teams 2014
Belkin Pro Cycling Team (BEL)
1Jetse Bol
2Theo Bos
3Graeme Brown
4Rick Flens
5Paul Martens
6Maarten Tjallingii
7Jos van Emden
8Robert Wagner
www.teambelkin.com
Omega Pharma - Quick Step (OPQ)
11Andrew Fenn
12Iljo Keisse
13Nikolas Maes
14Gianni Meersman
15Alessandro Petacchi
16Petr Vakoc
17Guillaume Van Keirsbulck
18Julien Vermote
www.omegapharma-quickstep.com
Team Giant-Shimano (GIA)
21Roy Curvers
22Bert De Backer
23Cheng Ji
24Marcel Kittel
25Tobias Ludvigsson
26Tom Stamsnijder
27Albert Timmer
28Tom Veelers
www.1t4i.com
BMC Racing Team (BMC)
31Yannick Eijssen
32Philippe Gilbert
33Ben Hermans
34Sebastian Lander
35Klaas Lodewyck
36Samuel Sánchez Gonzalez
37Rick Zabel
www.bmcracingteam.com
Lotto-Belisol (LTB)
41Lars Ytting Bak
42Jens Debusschere
43Andre Greipel
44Adam Hansen
45Gregory Henderson
46Marcel Sieberg
47Sean de Bie
48Tim Wellens
www.lottobelisol.be
Garmin-Sharp (GRS)
51Thomas Dekker
52Tyler Farrar
53Lasse Norman Hansen
54Raymond Kreder
55Nick Nuyens
56Dylan van Baarle
57Steele von Hoff
www.slipstreamsports.com
Androni Giocattoli - Venezuela (AND)
61Marco Bandiera
62Omar Bertazzo
63Tiziano Dall Antonia
64Marco Frapporti
65Johnny Hoogerland
66Nicola Testi
67Kenny van Hummel
68Andrea Zordan
www.androniteam.it
Topsport Vlaanderen-Baloise (TSV)
71Stijn Steels
72Yves Lampaert
73Jari Salomein
74Gijs van Hoecke
75Michael van Staeyen
76Kenneth Vanbilsen
77Pieter Vanspeybrouck
78Zico Waeytens
www.topsport-vlaanderen.be
Wanty - Groupe Gobert (WGG)
81Tim de Troyer
82Jean-Pierre Drucker
83Jan Ghyselinck
84Gregory Habeaux
85Roy Jans
86Wesley Kreder
87Bjorn Leukemans
88Marco Minnaard
www.accentwanty.be
Cyling Team De Rijke (RIJ)
91Huub Duijn
92Ike Groen
93Dylan Groenewegen
94Kobus Hereijgers
95Sjoerd Kouwenhoven
96Christoph Pfingsten
97Ronan van Zandbeek
98Coen Vermeltfoort
www.cyclingteamderijke.com
Vastgoedservice- Golden Palace (VGS)
101Joerie Adams
102Sander Cordeel
103Kevin Hulsmans
104Sam Lennertz
105Kevin Peeters
106Rob Ruijgh
107Wout van Aert
108Alphonse Vermote
www.vastgoedservice-goldenpalace.be
Rabobank Development Team (RDT)
111Piotr Havik
112Merijn Korevaar
113Bert-Jan Lindeman
114Jeroen Meijers
115Timo Roosen
116Ivar Silk
117Mike Teunissen
118Martijn Tusveld
www.knwu.nl/rabobank-development-team
Cycling Team Jo Piels (CJP)
121Berden de Vries
122Maurits Lammertink
123Steven Lammertink
124Rens te Stroet
125Geert van der Weijst
126Patrick van Leeuwen
127Tom Vermeer
128Stan Wijkel
www.cyclingteam-jopiels.nl
Koga Cycling Team (KOG)
131Jasper Bovenhuis
132Twan Castelijns
133Robbert de Greef
134Robin Chaigneau
135Melvin Boskamp
136Arno van der Zwet
137Umberto Atzori
138Jan-Willem van het Schip
www.kogacyclingteam.nl
Metec-TKH-Continental Cylingteam (MET)
141Johim Ariesen
142Jesper Asselman
143Dennis Bakker
144Tijmen Eising
145Jarno Gmelich Meijling
146Dries Hollanders
147Sjoerd van Ginneken
148Brian van Goethem
www.meteccyclingteam.nl
Sunweb - Napoleon Games Cycling Team (SUN)
151Jim Aernouts
152Vinnie Braet
154Tim Merlier
155Kevin Pauwels
156Dieter Vanthourenhout
157Michael Vanthourenhout
158Gianni Vermeersch
www.vistamedia.be
Telenet - Fidea (TFC)
161Toon Aerts
162Quinten Hermans
163Tom Meeusen
164Daan Soete
165Thijs van Amerongen
166Corné van Kessel
167Bart Wellens
168Niels Wubben
www.telenetfideacyclingteam.be
Nieuws
In memoriam Jo van de Loo
Dit weekende bereikte ons het droevige bericht dat onze oud- medewerker Jo van de Loo na een langdurig ziekbed is overleden. Jo van de Loo was jarenlang als vrijwilliger bij onze...
  
ZLM verzekeringen Beste Werkgever van Nederland
Op dinsdag 7 oktober is ZLM verzekeringen uitgeroepen tot Beste Werkgever van Nederland in de categorie bedrijven tot 1.000 werknemers. In het DeLaMar Theater in Amsterdam mocht Directeur...
  
Eindwinnaars - 2014
Algemeen individueel klassement
Philippe Gilbert (BMC)
Puntenklassement
Tyler Farrar (GRS)
Sprintklassement
Timo Roosen (RDT)
Bergklassement
Dries Hollanders (MET)
Ploegenklassement
Garmin-Sharp
Etappes
Fotoalbum  Stage 5: Gerwen - Boxtel